פרטי האירוע

הסדרה החדשה בת 4 המופעים של שלישיית גיא מינטוס פורצת אל לוח ההופעות שלנו באינטנסיביות שבועית בין ה 29 נובמבר ל 29 לדצמבר, כדי לתפוס את הרגע ומתוך דחף שעוררה המציאות החדשה בגיא לחבק את האוצר התרבותי הישראלי, למצות ולהעמיק בו – מוזיקלית. לא רק מילות השירים מקבלות משמעויות חדשות בימים אלו, גם הצלילים.  

מה שהתחיל כמופע אחד של שירים ישראליים שגיא אוהב הפך למסע  ב 4 חלקים כדי להשיג ייצוג יותר מלא של מיטב הקלסיקות שנוצרו פה ע"י ענקים כסשה ארגוב, מרדכי זעירא, אריק איינשטיין, יוני רכטר, שלום חנוך, יהודה פוליקר, נעמי שמר, אביהו מדינה, מתי כספי, עופרה חזה, שמוליק קראוס, שלמה ארצי, בועז שרעבי ועוד.  

לאחר קביעת המופע הראשון, כשהסתבר שכל העושר הזה רק בקושי יידחק ל 4 מופעים, החלטנו לשבץ את שלושת המופעים הנוספים בימי שישי אחה"צ כדי שתישרה עליהם אוירה של קבלת שבת ישראלית.  

גיא ניגש לשירים ביראת כבוד ומתוך מתוך כמיהה לתת להם פרשנות מקורית ואישית - הן אינסטרומנטלית והן ווקאלית, בשילוב בין שפות מוסיקליות שונות, עם הרבה ספונטניות, גרוב ושמחת חיים.  כל מופע יכלול יצירה מקורית אחת של גיא שישתלב ברצף השירים שיבוצעו בסדר אסוציאטיבי. מובטח כי השירים בכל מופע יהיו שונים, ללא כל חפיפה, ומקו הסיום יתכן וניתן יהיה להביט לאחור בתחושה שהיה זה מסע ממצה.

אל הטריו תצטרף, שלא בפעם הראשונה, הזמרת נעמה נחום, שתוסיף את הצבע הייחודי שלה לסיפורים ולשירים האלמותיים.

אלמנט נוסף של הסדרה הוא שלקראת כל מפגש חברי הקהל יוכלו לבקש שיבוצע שיר לפי בחירה שלהם. לשם כך ישלח להם טופס אלקטרוני מיוחד בבוקר המופע.  תינתן האפשרות גם לשתף את הסיבה לבחירת השיר וגם להקדיש אותו לאדם מיוחד, מקום או רגע בחיים. מתוך הבקשות גיא יבחר מספר שירים אשר יכללו ברפרטואר ולהם יוכן עיבוד מיוחד לכבוד ההופעה על פי ההקדשה.

 

צפה בסרטון

מערכת למכירת כרטיסים