תמונת מופע: Catfish Blues Band

Catfish Blues Band | כניסה חופשית

שבלול ג׳אז
ראשון, 26 יולי 2020 20:30
פתיחת דלתות בשעה 19:00

פרטי האירוע

אתם מוזמנים להינות מארוחת ערב וממשקה טוב מהבר וכמובן ממוזיקה חיה משובחת כמיטב המסורת של מועדוני הג'אז והפיאנו-ברים הניו-יורקים.

הכניסה ללא תשלום אבל לפי הנחיות משרד הבריאות צריך להזמין מקום מראש באתר. התשלום לאמנים יהיה וולונטרי, בהעברת כובע, שלמו איך שתרגישו וכל הכסף יילך לאמנים.

 

הערב ינגנו לכם רביעיית Catfish Blues Band - להקת בלוז חדשה אשר מביאה את הבלוז בצורה הטהורה ביותר . הלהקה מנגנת את הקלאסיקות הגדולות של פרדי קינג, מאדי ווטרס, אלמור ג'יימס, אריק קלפטון, ג'ימי הנדריקס ועוד רבים וטובים.

יונתן הורניק - גיטרה מובילה. ניגן עם גדולי הבלוז בישראל. מלייזר לויד ועד רוני פיטרסון (ז"ל) ומוביל לצד גיא דגן. Route 66 את להקת השיקגו בלוז

איתי סימון - בסיסט ומפיק מוזיקלי ישראלי. לקח חלק באלבומים ופרוייקטים רבים של מיטב הבלוז עם גיא דגן, בלהקת הבלוז Route 66 הישראלי וניגן לצד דב האמר נגן המפוחית, מנגן בלהקת

דוקטורס ועוד רבים.

יונתן שמש - גיטריסט וווקליסט בלוז. באמצעות הקול המחוספס והגיטרה החשמלית הוא מביא את מה הוא מופיע במועדונים ובארים ברחבי .AlikamA שהבלוז צריך. יונתן הוא אמן יוצר, מוביל את להקת

הארץ רק הוא והגיטרה ומצטרף כנגן ללהקות רבות אחרות.

ניל פרנקל - מתופף ופרקשניסט. הישר מאל איי הוא מביא לנו את הבלוז השורשי האמיתי. צמח וגדל במקום שבו הבלוז התחיל. הקליט והופיע בארצות הברית וישראל עם להקות רוק ובלוז רבות.

ניל מוביל את להקת הטריביוט לרולינג סטונס - Jack Flash.

 

יונתן הורניק - גיטרה, איתי סימון - בס, יונתן שמש - גיטרה ושירה, ניל פרנקל - תופים


הכניסה חופשית. על פי הנחיות משרד הבריאות חובה להזמין מקומות/כרטיסים מראש (גם למופעים החינמיים). ההזמנה מתבצעת באמצעות האתר שלנו בלבד .

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים