תקנון

תקנון אתר מועדון שבלול

1.      כרטיסי אשראי

א.     אתר מועדון שבלול מפעיל מערכות הגנה מתקדמות כדי לשמור על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית על פי תקן מקובל. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין הכרטיס, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. האתר מתחייב לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים באתר אלא לצרכי תפעול ההזמנה בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה

ב.    התשלום באתר הינו בכרטיסי אשראי ובתשלום אחד.

ג.   אין אפשרות להחליף את סוג התשלום לאחר ביצוע ההזמנה.

ג.   אין אפשרות להחליף כרטיסים שנרכשו באתר בכרטיסים למופע/אירוע אחר.

ד.     במידה שלא התקבל אישור מהאתר על ביצוע ההזמנה תוך 15 דקות מסיום ההזמנה, יש עם ליצור קשר עם המועדון במייל [email protected].

2.      איסוף הכרטיסים: 

א.    הכרטיסים שהוזמנו יימסרו למזמין בעמדת קופות הכרטיסים שבכניסה למועדון החל משעת פתיחת הדלתות שצויינה באתר.

ב.  למאחרים לא מובטחת כניסה ו/או החזר כספי. על-מנת לאסוף את הכרטיסים יש להציג את כרטיס האשראי באמצעותו שולמו ו/או תעודה מזהה.

3.      ביטול כרטיסים:

בקשות לביטולים/זיכויים של כרטיסים, יש לשלוח באמצעות המייל בלבד : [email protected] 

מדיניות ביטולים:
א.   ניתן לבטל את הכרטיסים שהוזמנו (באמצעות שליחת מייל) ולקבל החזר כספי עד 48 שעות לפני המופע.    
עלות דמי ביטול: 10 שקלים לעסקה. 

ב.   לא ניתן לבטל כרטיסים בטווח של 48 שעות לפני תחילת המופע אליו הוזמנו הכרטיסים

 

4.         הגבלת אחריות:

בעת רכישת כרטיסים באתר אתה מצהיר כי ברור לך שיכולים להיות שינויים בפרסומים באתר או מחוצה לו, ו/או שינויים בתוכנית האמנותית באירוע, ו/או שינויים בשעת תחילת האירוע, ו/או שינויים בשעת סיום האירוע, ו/או הפרעות באירוע. מועדון שבלול ג'אז אינו אחראי על  כל נזק שייגרם וקשור לאירוע לרבות נזק רכוש, נזק גופני או נפשי בתוך מתחם האירוע או מחוצה לו. 

במקרה של ביטול מוחלט של האירוע על ידי המועדון טרם פתיחתו, כרטיסים שהוזמנו באמצעות האתר יבוטלו או יוחלפו בכרטיסים לאירוע/הצגה אחרת בהתאם לבקשת הלקוח. גולשים שיהיו מעוניינים בכך יוכלו לקבל זיכוי מלא על מחיר הכרטיסים. מועדון שבלול ג'אז לא ישא באחריות להפסד או נזק שעלול להיגרם כתוצאה מהביטול או משינויים באירוע


מועדון שבלול ג'אז רשאי להגביל את מספר הכרטיסים המוצעים למכירה מוקדמת, ולהפסיק את המכירה בכל עת.

 

5.         הושבה באולם:

א. שבלול מועדון קטן ואינטימי, שומעים טוב ורואים מכל מקום, הישיבה סביב שולחנות המאורגנים ב 180 מעלות סביב הבמה (חלק מהשולחנות מצידי הבמה).

ב. המקומות לא מסומנים וההושבה באולם היא לפי תכנון של המארחת בהתאם לאילוצים שונים, וכדי שנוכל להכניס את כל המזמינים ולהושיבם ביחד עם הבאים איתם  (זוגות, שלשות, רביעיות וכו').   

ג. כאשר מתאפשרת גמישות בבחירת המיקום הספציפי במסגרת תכנון ההושבה, יהנו ממנה קודם כל המקדימים להגיע, על בסיס כל הקודם זוכה.  

ד. במידה ויש בקשה ספציפית הקשורה למקומות הישיבה, ניתן לציין אותה בשדה "הערה" בתהליך ההזמנה ואנו נשתדל להתחשב בבקשות.

ה. לקבוצות של 6 איש ומעלה תובטח הישיבה ביחד, בכפוף להגעה לא יאוחר מחצי שעה לאחר שעת פתיחת הדלתות.

ו. מקומות הישיבה לא ישמרו לאחר שהמופע החל.

 

6.        התנהגות במקום:

א. לקוחות שיתנהגו בגסות רוח, אלימות כלפי הצוות או לקוחות אחרים או יפרו את כללי המועדון בכל דרך אחרת יתבקשו לעזוב את המקום מיידית ולא יקבלו החזר על הכרטיסים שלהם.

ב. אנשים שיגיעו למקום ללא תו ירוק, או יפרו את כללי הממשלה בנושא הקורונה בכל צורה אחרת, לא יוכנסו למועדון ולא יקבלו החזר על הכרטיסים שלהם. 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים