תמונת מופע: תום אורן Trio

תום אורן Trio

שבלול
שני, 15 נובמבר 2021 בשעה 20:30
משך 75 דקות
פתיחת דלתות בשעה 19:00
מחיר 100 ₪

פרטי האירוע

תום אורן , פסנתרן, מלחין ומעבד, כישרון ענק עטור פרסים חשובים ורק בן 26, חוזר לשבלול למופע טריו מסקרן ולא שגרתי עם שני מוסיקאים מחוננים המגיעים לנגן עם תום מניו יורק - עילם פרידלנדר על הקונטרבס ואלון בנימיני על התופים.  יחד, יבצע הטריו רפרטואר הכולל יצירות נבחרות מאלבום הבכורה DORLY'S SONG, לצד לחנים ועיבודים מקוריים חדשים! 

אין ספק שייצאו ניצוצות.

תום אורן הוא הוא זוכה המקום הראשון בתחרות הבינלאומית היוקרתית של המכון לג'אז ע"ש ת'לוניוס מונק בשנת 2018 (כיום ע"ש הרבי הנקוק). לאחרונה, הלחין, עיבד וביצע את המוסיקה לסרטו של אבי נשר "תמונת הנצחון", אשר זיכה אותו במועמדות לפרס אופיר בקטגוריית המוסיקה המקורית.

תום נולד בתל אביב, והחל באופן רשמי את לימודי הפסנתר בגיל שש. כשהיה בן שמונה-עשרה, סיים בהצטיינות יתרה את לימודיו במחלקה הקלאסית של הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, כמו גם במחלקת הג'אז של התיכון הארצי לאמנויות ע"ש תלמה ילין. תום שירת בצה"ל כמוסיקאי מצטיין בלהקת חיל האוויר, ובמקביל המשיך להתפתח אקדמית במסלול למבצעי ג'אז מצטיינים של ביה"ס רימון - ה-Jazz Institute. לאחר שסיים את שירותו הצבאי ואת לימודיו ברימון, זכה תום במלגה מלאה ללימודים ב-Berklee College of Music. בדצמבר 2019, סיים תום את לימודי התואר הראשון בברקלי בהצטיינות יתרה.

הישגיו של תום כוללים זכייה במקום הראשון בתחרות "נגן הג'אז" של רימון, ובמספר מלגות הצטיינות מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל. כפסנתרן, מעבד ומלחין, הוא הופיע והקליט עם מוזיקאי ג'אז ישראלים מובילים רבים. ב-2016, הצטרף כחבר קבוע לרביעייה של הסקסופוניסט הישראלי הבינ"ל אלי דג'יברי.

תום הופיע על במות נחשבות רבות בארץ ובעולם, כולל מופע פסנתר סולו בפסטיבל ניופורט המיתולוגי.

באוקטובר 2020, יצא לאור אלבום הבכורה של תום, Dorly's Song, בהפצת הלייבל ההיסטורי היוקרתי Concord Jazz. האלבום כולל עשרה עיבודי ג'אז מקוריים מאת תום ללחנים פרי עטה של אמו, המוסיקאית דורלי אורן חזון, שעבדה בין השאר עם אבי נשר, נסים אלוני, אריק לביא והגשש החיוור.

 

תום אורן - פסנתר

עילם פרידלנדר - קונטרבס

אלון בנימיני - תופים

 

 

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים