תמונת מופע: שם טוב לוי והאנסמבל

שם טוב לוי והאנסמבל

שבלול
יום שבת, 15 יוני 2024 בשעה 21:00
משך: שעה ו-15 דקות
פתיחת דלתות בשעה 19:30
מחיר 150 ₪

פרטי האירוע

שם טוב לוי היה חלילן צעיר במסלול קלסי כשפגש במקרה את אריק איינשטיין והשמיע לו מנגינות שכתב.
מאז פרץ שם טוב אל חזית המוזיקה הישראלית, התוודענו לאמן רב גוני- פסנתרן, מלחין מעבד וזמר במנעד רחב של ז'אנרים, אבל החלילנות הוירטוזית והאהבה לכלי המיוחד נותרו. 
אי אפשר לקיים פסטיבל חליל בלי לשוב ולארח את שם טוב לוי, שהיה למקור השראה ומושא הערצה למיטב החלילנים, חלקם משתתפים השנה בפסטיבל.

שם טוב והאנסמבל שלו יגיעו לחתום את פסטיבל החליל בתוכנית מגוונת ובה מנה ראויה של קטעי נגינה בחליל ועיבודים לחליל, אך מבלי שייפקד מקומן של הקלסיקות. יחד עם האנסמבל שם טוב יבצע מבחר משיריו האלמותיים כמו: שובי לביתך, יכול להיות שזה נגמר, בלילות הסתיו ותוצרת הארץ - נכסי צאן ברזל ישראלים שנכתבו לענקי הזמר העברי כמו אריק איינשטיין.

ישולבו יצירות איסטרומנטליות יפהפיות כמו כיכר החלומות, טווס הזהב, ריקוד ההוביטים וסמבה ציק ועיבודים של שם טוב ליצירות מלחינים מהעולם הרחב כמו דיזי גילסבי וג'נגו ריינהרט. 

לצד הטוב והמוכר שלו ישולבו הפעם גם מספר יצירות חדשות יחסית: קטעים משיר השירים ששם טוב הלחין לפסטיבל העוד האחרון ב 2022 וטקסטים של הרמח"ל (המקובל ואיש האשכולות רבי משה חיים לוצאטו יליד פאדובה 1707-1747) ששם טוב הלחין לפסטיבל "בימי העוד" בשנה שעברה.

מגוון של סגנונות - מוסיקה צוענית ובלקנית, ג'אז ומוסיקה מזרח-תיכונית וישראלית ועושר מוזיקלי שיציף את הלב. הזדמנות להתחבר לישראליות היפה שיצירתו של שם טוב לוי כה מיטיבה לבטא.

משתתפים:

שם-טוב לוי - חלילים, פסנתר, שירה
נעם חן - כלי הקשה
צור בן זאב – קונטרבס
שרלי סבח - עוד ושירה

צפה בסרטון

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים