תמונת מופע: שלוש מארחים את טולה בן ארי

שלוש מארחים את טולה בן ארי

שבלול ג׳אז
שבת, 26 אוקטובר 2019 21:00
משך 90 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:00
מחיר 100 ₪

פרטי ההצגה

זוהי ההופעה השלישית שחותמת את הסדרה "שלוש עם שלוש" , סופשבוע חגיגי של שלוש הופעות לציון פתיחתו המחודשת של מועדון שבלול.

בהופעה זו שלוש משתפים את הזמרת המדהימה טולה בן ארי. השיתופיות ורוחב הלב של שלוש באים לידי ביטוי באירוח נדיב ונעים של עוד חברים וחברות, וכך נולד הפרויקט שלוש ועוד אחד, Shalosh +1, כמו המינוס 1 של תלמידי הג'אז, אבל הפוך. כך נוצר המפגש עם הזמרת טולה, טל בן ארי שזכה להצלחה גדולה בפסאיבל הג'אז האחרון באילת.

טולה היא זמרת ויוצרת שעזבה את ישראל ב-2005 עם כרטיס לכיוון אחד, מזוודה אחת וחלום אחד, והצליחה לעמוד במשימה ולארגן לעצמה קריירה בינלאומית. היא הופיעה ברחבי העולם ושיתפה פעולה עם מגוון הרכבים, השתתפה בפרויקט המוזיקלי הוויראלי playing for change, וחלקה במות עם רוברט פלאנט, ג'ון דנסמור מלהקת הדלתות, האחים דובי, ואף התייצבה בתוכנית הלילה של ג'יי לנו.

השילוב בין השירה הגמישה והאקזוטית של טולה והדינמיקה העוצמתית של שלוש יוצרים רביעייה מרתקת, ועולם צלילים שמימי ונטול גבולות. שלוש הופיעו עם טולה בפסטיבל הג׳אז של תל אביב, פסטיבל הג׳אז של אילת ובפסטיבלי ג׳אז בהונגריה, צ׳כיה גרמניה והולנד. שלושת חברי הילדות של שלוש בנו קשר אמיץ שיוצר הרכב חי ומחוספס, אקוסטי ומתקדם, שמעניק הרבה מקום לחופש. בג'ונגל האורבני הקר, המוזיקה של שלוש מצליחה לפרוט על מיתרי הרגש, לעורר לחיים מהות עמוקה וקדמונית.

 

שלוש הם להקת ג'אז שמתנהגת כמו להקת רוק, וגם להקת רוק שבעצם עושה ג'אז, תלוי בנקודת המבט. לאחר שהוציאו את אלבום הבכורה שלהם, לפני ארבע שנים, עלו שלושת החברים הצעירים של שלוש לוואן, והתחילו לחרוש את הבמות במרץ. עם הספק של יותר מ-250 הופעות ביבשת אירופה, יפן וקוריאה תוך שלוש שנים, אתוס הרוקנרול הנוסע חי ובועט גם בארץ הג'אז. הם לכאורה שלישייה סטנדרטית של פסנתר, קונטרבס ותופים ונגנים שנטועים בחוזקה במסורות הג'אז והאלתור, אך המוזיקה שהם יוצרים היא סגנון בפני עצמו, שאינו מציית לחוקים ז'אנריים ברורים או להגדרות. הג'אז משתלב כאן בטבעיות עם רוק, קלאסי, אלקטרוני, מוזיקה אפריקאית ומזרח תיכונית.

את אלבום הבכורה שלהם, שהתקבל בהתלהבות, הוציאו ב-2014, והאלבום השני, שהופץ דרך חברת תקליטים צרפתית וחברה גרמנית, הוכתר כאלבום השנה על ידי כמה מגזיני ג'אז באירופה ויצא בתחילת 2017. בתחילת 2018 יצא אלבום הופעה שלהם, וכעת הם עובדים על אלבום שלישי. המטרה שלהם היא ליצור מוזיקה שתיגע בכמה שיותר אנשים, ולשבור את מסך המרחק שמוזיקה אינטלקטואלית מדי עלולה ליצור. שלושת החברים מובילים יחד את ההרכב, מה שמאפשר למוזיקה ליהנות מהתפתחות אמנותית משותפת, דמוקרטית ושוויונית, ובלי הרבה אגו.

 

גדי שטרן פסנתר, קלידים
דויד מיכאלי בס
מתן אסייג תופים

אורחת טולה בן ארי שירה

 


מחירים:
בהזמנה אינטרנטית: 100 ₪ | בדלת: 110 ₪ 

הבר והמסעדה יפתחו בשעה 20:00 

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים