תמונת מופע: שלוש

שלוש

שבלול ג׳אז
שישי, 25 אוקטובר 2019 21:00
משך 90 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:00
מחיר 100 ₪

פרטי האירוע

זוהי ההופעה השניה במסגרת "שלוש עם שלוש" , סופשבוע חגיגי של שלוש הופעות לציון פתיחתו המחודשת של מועדון שבלול.

הפעם תוקדש ההופעה לחומרים חדשים, מסקרנים ואולי גם מפתיעים של שלוש . לא ג'אז, לא רוק לא מוזיקת עולם, כי אם כל אלו ביחד. מוזיקה שמגיעה מן הלב ופונה אל הלב.  הכי עמוק וטהור.

שלוש היא תופעה אינסטרומנטלית ישראלית ייחודית שבתוך חמש שנות פעילות הספיקה יותר מ 250  הופעות על כמה מהבמות החשובות בעולם. שלוש היא להקת ג'אז שמתנהלת כמו להקת רוק מהניינטיז, או להקת רוק שמנגנת ג'אז, תלוי בנקודת המבט. מוזיקה מחוספסת, אקוסטית, פרוגרסיבית, שמשוחררת מחוקי ז'אנר כזה או אחר. למרות מבנה הטריו הסטנדרטי (פסנתר, קונטרבס, תופים) והעובדה שהשורשים מהם ינקו חברי ההרכב נעוצים במסורות הג'אז והאלתור, לשלוש סגנון עצמאי ומקורי המשלב בין רוק, קלסי, אלקטרוני ומוזיקת עולם מבלי להיכנע לאף אחד מז'אנרים אלו.

שלוש מונהגת ע"י שלושת חברי ההרכב ולא ע"י נגן מוביל יחיד ודוגלת בשוויוניות יצירתית ואומנות נטולת אגו. הלהקה שמה לעצמה כמטרה ליצור מוזיקה שתיגע בכמה שיותר אנשים ולשבור את מסך הריחוק שמוזיקה אינסטרומנטלית עלולה לגרום.

שלוש הוציאו עד היום ארבעה אלבומים. אלבום הבכורה The Bell Garden ,(מרץ 2014)  עורר הדים ועניין רב באירופה, זכה לשבחים וסומן בעיתונות בארץ ובעולם כאחד מאלבומי הבכורה המבטיחים של השנה. בינואר 2017 הוציאה הלהקה את אלבומה השני Rule of Oppression. האלבום ייצא בלייבל הצרפתי הידוע The Jazz Family ובלייבל הגרמני החדשני והנועז Contemplate records.  גם אלבום זה זכה להצלחה בלתי רגילה והולל על ידי ביקורות בכמה ממגזיני הג׳אז החשובים באירופה כאחד מאלבומי השנה. האלבום הוגדר כ masterpeace על ידי אונמגי טקויה, אחד משדרני הרדיו החשובים ביפן. בפבואר 2018 יצא אלבום מהופעה חיה בגרמניה, בלייבל הגרמני Bauer Studios. במאי 2019 שחררה הלהקה את אלבומה הרביעי, ‘Onwards and Upwards’, בלייבל היוקרתי ACT, שאף הוא קיבל ביקורות מעולות מטובי המגזינים והכתבים בעולם.


מחירים:
100 ₪ באינטרנט |  110 ₪ בדלת

 

הבר והמסעדה יפתחו בשעה 20:00 

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים