תמונת מופע: שישיית יובל כהן - סוויטת קדישזוגר

שישיית יובל כהן - סוויטת קדישזוגר

שבלול ג׳אז
שני, 27 ינואר 2020 21:30
משך 75 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:00
מחיר 100 ₪

פרטי האירוע

עוד מופע מיוחד שאסור להחמיץ : שישיית יובל כהן מגיעה לשבלול לנגן את הסוויטה היפהפיה של יובל – הקדישזוגר.  זוהי יצירתו הגדולה והאישית ביותר - סוויטה שלמה ועוצמתית בת עשרה פרקים לשישיית ג'אז קאמרית, שכתב בעקבות מות אביו.

הג'אז הקאמרי הוא סינתזה חדשנית בין המוסיקה הרומנטית, הג'אז המסורתי, והמוסיקה הישראלית שהשפיעו על כהן. כהן חוקר את הקשר בין עולמות שונים אלו, פורץ ומותח את גבולותיהם. התוצאה היא מוסיקה עכשווית, הבנויה מחלקי סגנונות, מנגינות ואנשים. יצירה מיוחדת שזכתה לשבחים ונוגנה על במות חשובות בחו"ל ובארץ. זוהי הזדמנות נדירה לחוות את הקדישזוגר מנוגנת ע"י המיטב שבמיטב הנגנים, באינטימיות הנוגעת של שבלול.

יובל כהן הוא ללא ספק אחד מהמוזיקאים הבולטים והמשפיעים ביותר בסצינת הג’אז הישראלית. בוגר מצטיין של ברקלי, מסטר בהלחנה מהאקדמיה ע"ש רובין, חתן פרס לנדאו לאמנויות הבמה ופרס ראש הממשלה למלחיני ג'אז, מנהל מחלקות ג'אז בבתי ספר למוזיקה, מנהיג תזמורות ומה לא.

מאחוריו שלושה אלבומים שזכו לתשבוחות רבות, ואיספור שיתופי פעולה עם גדולים ורבים מאמני הג'אז בישראל ומחוצה לה, ובראשם אחותו ענת ואחיו אבישי איתם הקליט את ארבעת אלבומי שלושת הכהנים המצויינים והופיע בפסטיבלים וקונצרטים יוקרתיים ברחבי העולם.

 

יובל כהן - לחן, סקסופון סופרן

מאיה בלזיצמן - צ'לו

יונתן וולצ'וק - טרומבון

קטיה טובול - פסנתר

גיא לוי - בס

יונתן רוזן - תופים 


מחירים:
100 ₪ באינטרנט |  110 ₪ בדלת

הבר והמסעדה יפתחו בשעה 20:00 

השירות יופסק במהלך ההופעה. אנא הקדימו

 

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים