פרטי האירוע

מתן קליין, טוקי שטרן, וחברים. אורח מיוחד ז׳וקה פרפניאן.

מופע שכולו חיפוש וסקרנות. מתן וטוקי מכירים כעשור ועובדים יחד כ-3 שנים, והמוסיקה במופע תכלול יצירות מקוריות מפרי עטם, ומוסיקה האהובה על שניהם מהארץ ומהעולם. 

כמו כן יצטרפו רועי אוליאל על התופים וניצן ברום על הבס. אורח מיוחד ז׳וקה פרפניאן הנפלא על כלי הקשה.


החלילן מתן קליין מלחין מוסיקה מקורית מזה למעלה משני עשורים. השפעות ברזילאיות ותבניות מסורתיות של ג’אז היו על פי רוב הקווים המנחים לכתיבתו.
באלבומיו האחרונים קליין נוטה לכיוונים אבסטרקטיים יותר, מבנים שאינם סימטריים, ומהלכים הרמוניים פחות מקובלים אשר בהכרח הובילו לקווים מלודיים מפתיעים ומקוריים

יוסי חרסונסקי כתב על מתן קליין:

יוצר אקלקטי בעל חושים מלודיים והרמוניים רחבי יריעה המפליג למחוזות לא צפויים…
אלבומו של מתן Sound Tracks  הוא מאלבומי הג'אז הטובים ביותר ששמעתי ממוסיקאי ישראלי: עשיר, מגוון, שילוב של פשטות ותחכום, מנוגן ברמות הגבוהות ביותר.


טוקי שטרן, תלמיד כיתה יב במגמת הג׳אז בתלמה ילין, בוגר תוכנת המצוינות לנגני ג׳אז צעירים בבית ספר רימון וסדנאות הנוער בפסטיבל הג׳אז בים האדום.
מנגן בהרכביו השונים של מתן קליין משנת 2017, במסגרת זו הופיע בברלין ובפריז.
מופיע במסגרות שונות עם אמני פופ ורוק ישראלים כמו גיא מזיג, שלמה גרוניך, נורית גלרון, ערן צור, אפרים שמיר ועוד. בנוסף עם נגני ג׳אז כמו הנריק לינדר (Dirty Loops), גלעד אברו, איתן איצקוביץ׳, שי זלמן, אלי דג׳יברי, יוראי אורון, אברי בורוכוב, יונתן וולצ׳וק, עמית פרידמן ועוד.
לפני חצי שנה הוציא את אלבומו הראשון ״נשימה״, המורכב מ 10 שירים שכתב, הלחין ושר, ואיתו מופיע ברחבי הארץ עם הלהקה אותה מוביל.

צפה בסרטון

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים