\ שבלול • ענת מושקובסקי מארחת את יוני רכטר •
תמונת מופע: ענת מושקובסקי מארחת את יוני רכטר

ענת מושקובסקי מארחת את יוני רכטר

שבלול ג׳אז
שבת, 04 ינואר 2020 21:00
משך 75 דקות
פתיחת דלתות בשעה 20:00
מחיר 70 ₪

פרטי האירוע

זמרת, פסנתרנית, קלרינטנית, יוצרת, ומורה לפיזיקה ומתמטיקה.                      

ענת היא שליש מ"האחיות לוז", שרה קולות רקע באלבומו האחרון של יוני רכטר והופיעה אתו ברחבי הארץ, משתפת פעולה גם עם שלומי שבן, עוזי נבון, נורית הירש ועוד.

אלבום הEP הראשון שלה "Happy as a dog" שהופק ע"י שוזין (גשם, אסתר רדא) כלל ארבעה שירים מקוריים באנגלית, ולחן חדש לטקסט המוכר "ואולי" של רחל המשוררת וזכה לביקורות מצוינות: 

"Happy as a dog הוא אלבום קצר יפה מאוד ושיר הנושא שלו הוא יהלום כמעט בלתי סביר... אני בכל מקרה מכור" בן שלו, גלריה

גם בEP החדש Loud&Clear משתפת ענת פעולה עם היוצר הוורסטילי והמוכשר שוזין וממשיכה בדרכה הייחודית לספר את עצמה ואת מחשבותיה ולתרגם אותן למוזיקה.

הסינגל הראשון מהאלבום Everything Can Be Yours, מלווה בקליפ יפהפה זכה לביקורות מצוינות:

"I want to brighten up your days with music" שרה מושקובסקי, וזה בדיוק מה שהיא עושה בסינגל החדש שלה. לצד הטאץ' הקלאסי יש גם נימה עכשווית, ובתוך האור הבהיר יש גם נקודות אפלוליות. הוא שיר מורכב מבחינה רגשית. זאת אהבה, אבל יש בה ממד מניפולטיבי. "אני רוצה לגרום לך לראות את העולם דרך העיניים שלי", שרה מושקובסקי בפתיחה, אבל לקראת הסוף מוסיפה "אני רוצה להסתיר ממך את האמת על החיים". שני המשפטים האלה לא מתיישבים זה עם זה. פרדוקס לוגי, לחן נהדר וביצוע טוב — מה עוד צריך בשיר?" בן שלו, גלריה 

"שיר פשוט, מתוק ומרתק, מבחינה ווקאלית, טקסטואלית, השינויים המרתקים במלודיות" יובל אראל, הבלוג של יובל אראל

"המוסיקה שלה נוגה, צנועה, קשורה בטבורה לנפשה. השינויים הקצביים, המשחק עם המנגינה  והקצב מעידים על התפיסה המאוד אישית-בוגרת שלה את קו המחשבה הזה. הוא שייך אך ורק לה, והוא עמוק וענוג. דרך איזו שלווה ומתוך עידון נפש – המוסיקה של מושקובסקי מאירה הפנימיות של התובנה והתחושה גם יחד." יוסי חרסונסקי, יוסמיוסיק

 

 

ענת מושקובסקי- שירה, פסנתר, קלרינט

טל יוגב - בס 

יונדב הלוי - תופים

שוזין - סינתים

אביב פק, ורד מושקובסקי - שירה

אורח: יוני רכטר

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים