תמונת מופע: מרתון גיא מינטוס טריו

מגרש המשחקים של ג'ורג' גרשווין

מרתון גיא מינטוס טריו
שבלול
שישי, 22 יולי 2022 בשעה 20:30
משך 1 שעות ו-15 דקות
פתיחת דלתות בשעה 19:00
מחיר 110 ₪

פרטי האירוע

מועדון שבלול מתרגש לשוב ולארח את הטריו של גיא מינטוס והפעם למרתון מוסיקלי של שלושה ערבי רזידנסי קסומים. מסע מרתק בין העולמות המוסיקלים השונים אליהם סקרנותו של מינטוס הכל כך רב גוני הובילה אותו בשנים האחרונות, מבט רטרוספקטיבי מסכם על יצירת הטריו בשנים האחרונות תוך שהם שבים ומחדשים ומרעננים ומפתיעים.  צפו לשיא חדש בסיפור האהבה בין מינטוס והקהל.

זהו המופע השני במרתון המיוחד.

המופע יוקדש למוזיקה מתוך האלבום האחרון של שלישייה A Gershwin Playground שיצא בלייבל האירופי ENJA.  מינטוס כמובן מפליא בפסנתר, אבל גם מפתיע ומלהיב כזמר השר את רוב שירי המופע. האינטרפטציה רבת הדמיון של הטריו ליצירותיו של המלחין היהודי אמריקאי מצליחה להעניק פרשנות רעננה ועדכנית לכמה מהקטעים המנוגנים ביותר בג'אז תוך הישענות על הטקסט והסיפור מאחורי כל אחד מהקטעים.
הטריו לוקח את גרשווין אל עולם התפילה היהודי דרך גרובים מזרח תיכוניים ועד ראגות הודיות, כל זאת עם הרבה סווינג ושמחת חיים מתפרצת. הקטעים שינוגנו יכללו את: Fascinating Rhythm, Summertime, Someone to Watch over me וכמובן את גרסתו הייחודית של מינטוס לרפסודיה בכחול. 
מגזין הג'אז היוקרתי DownBeat  כתב על האלבום: 
"האינטרפטציות האמיצות ומלאות הדמיון של מינטוס והטריו שלו מטיסות את המאזין על טיל לגבהים בהם ניתן לחוות את הקטעים הללו כאילו בפעם הראשונה."

 

גיא מינטוס הוא פסנתרן וירטואוז, מלחין פורה ופרפורמר כריזמטי, זוכה ׳פרס לאונרד ברנשטיין׳ ו׳פרס מלחין הג׳אז הצעיר׳ של איגוד המלחינים האמריקאי  ASCAP .  
יצירותיו הוזמנו בין היתר ע׳׳י התזמורת הקאמרית הישראלית, התזמורת הסימפונית ירושלים, תזמורת המלחינים האמריקאית ותזמורת ירושלים מזרח ומערב.

 

גיא מינטוס - פסנתר ושירה, אורן הארדי - קונטרבס, יונתן רוזן - תופים

מחירים: 

כרטיס למופע אחד: 110 ₪ | כרטיס למופע נוסף של הטריו: 80 ₪.
למעוניינים לרכוש לשניים/שלושה מופעים של הטריו: הזמינו קודם למופע אחד וקבלו עם אישור ההזמנה באימייל קוד הנחה להזמנת מופעים נוספים

 

בחירת כרטיסים

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים