תמונת מופע: מרתון גיא מינטוס טריו

הקלאסיקות: מוצארט, שופן, בטהובן

מרתון גיא מינטוס טריו
שבלול
חמישי, 21 יולי 2022 בשעה 20:30
משך 1 שעות ו-15 דקות
פתיחת דלתות בשעה 19:00
מחיר 110 ₪

פרטי האירוע

מועדון שבלול מתרגש לשוב ולארח את הטריו של גיא מינטוס והפעם למרתון מוסיקלי של שלושה ערבי רזידנסי קסומים. מסע מרתק בין העולמות המוסיקלים השונים אליהם סקרנותו של מינטוס הכל כך רב גוני הובילה אותו בשנים האחרונות, מבט רטרוספקטיבי מסכם על יצירת הטריו בשנים האחרונות תוך שהם שבים ומחדשים ומרעננים ומפתיעים.  צפו לשיא חדש בסיפור האהבה בין מינטוס והקהל.

זהו המופע הראשון במרתון המיוחד.

בערב זה הטריו יציג תוכנית מחשמלת הנותנת פרשנות מקורית ומפתיעה ליצירות המופת של הקלאסיקה האירופית. במהלך שלוש השנים האחרונות, הייתה לטריו הזדמנות לחקור ולצלול יחד אל תוך רפרטואר לא שגרתי לטריו ג'אז: מהסימפוניות של בטהובן דרך הסונטות לפסנתר של מוצארט ועד הואלסים של שופן, חלק מהזמן תוך הצמדות לטקסט המקורי ובחלק אחר מהזמן תוך הרכבה ופירוק מחדש של החומר בצורה שלוקחת את היצירות האלמותיות הללו אל תוך מגרש המשחקים של הטריו. התוצאה הינה ייחודית ומשלבת אלתור מיתרים.

 

גיא מינטוס  הוא פסנתרן וירטואוז, מלחין פורה ופרפורמר כריזמטי, זוכה ׳פרס לאונרד ברנשטיין׳ ו׳פרס מלחין הג׳אז הצעיר׳ של איגוד המלחינים האמריקאי  ASCAP .  
יצירותיו הוזמנו בין היתר ע׳׳י התזמורת הקאמרית הישראלית, התזמורת הסימפונית ירושלים, תזמורת המלחינים האמריקאית ותזמורת ירושלים מזרח ומערב.

גיא מינטוס - פסנתר ושירה, אורן הארדי - קונטרבס, יונתן רוזן - תופים

 

 

מחירים: 
כרטיס למופע אחד: 110 ₪ | כרטיס למופע נוסף של הטריו: 80 ₪.
למעוניינים לרכוש לשניים/שלושה מופעים של הטריו: הזמינו קודם למופע אחד וקבלו עם אישור ההזמנה באימייל קוד הנחה להזמנת מופעים נוספים

 

בחירת כרטיסים

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים