תמונת מופע: מחווה לצ'יק קוריאה

מחווה לצ'יק קוריאה

שבלול
יום שלישי, 26 מרץ 2024 בשעה 20:30
משך: שעה ו-15 דקות
פתיחת דלתות בשעה 19:00
מחיר 90 ₪

פרטי האירוע

צ'יק  קוריאה היה אחד הפסנתרנים המובילים בעולם, שזכה בלמעלה מעשרים פרסי גראמי במהלך הקריירה ארוכת השנים שלו ושיריו זכו לתשבחות ולעשרות גרסאות כיסוי. הניו יורק טיימס כינה אותו: "אדריכל תנועת הפיוז'ן ג'אז-רוק בשנות השבעים, שבילה יותר מחצי מאה כאחד הפסנתרנים המובילים בג'אז".

רביעיית מתן קליין וטוקי שטרן תנגן מיצירות הג'אז הגדולות של קוריאה, שהיווה השראה עצומה על דורות של מוסיקאים ברחבי העולם. המופע יכלול יצירות ידועות יותר ופחות, קטעים מפרי עטו וקטעים שנכתבו בהשראתו.

מתן קליין - חליל,  טוקי שטרן - פסנתר, יוראי אורון - גיטרה בס, איתן איצקוביץ׳ - תופים

 

נגינת החליל של מתן קליין הפכה לצליל מוכר בסצנת הג׳אז הישראלית בשנים האחרונות. לצד עבודה עם אמנים מכל הקצוות והסגנונת הוא מנגן ומקליט עם אייקונים כגון מיקי גבריאלוב, גרוניך ועוד. אלבומו האחרון - The Long Run יצא באנגליה בלייבל Ubuntu בינואר האחרון וזכה לתשבחות, יצירותיו זכו בפרסים, והוא מסייר בקביעות בפסטיבלים בעולם עם הרביעיה, וכסולן.

"מתן קליין הוא יוצר אקלקטי בעל חושים מלודיים והרמוניים רחבי יריעה המפליג למחוזות לא צפויים… [The Long Run הוא] מאלבומי הג'אז הטובים ביותר ששמעתי ממוסיקאי ישראלי, עשיר, מגוון, שילוב של פשטות ותחכום, מנוגן ברמות הגבוהות ביותר." יוסי חרסונקי

טוקי שטרן הינו אמן יוצר, מפיק ופסנתרן. למרות גילו הצעיר, יש לו ניסיון על במות רבות ועם אמנים רבים כגון נונו, גיא מזיג, אלי מגן, עוזי נבון, נדב הולנדר ועוד. בשנה האחרונה עובד על אלבום חדש משיריו עם המפיק המוערך שוזין (שלומי שבן, אסתר רדא).

 

Chick Corea Tribute | Cappuccino
Chick Corea Tribute | Waltse For Dave

צפה בסרטון

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים