תמונת מופע: חמישית אמזונס במחווה לז'ובים

חמישית אמזונס במחווה לז'ובים

שבלול
יום שישי, 19 אפריל 2024 בשעה 20:30
משך: שעה ו-15 דקות
פתיחת דלתות בשעה 19:00
מחיר 120 ₪

פרטי האירוע

טולה בן ארי - זמרת בינלאומית שגרמה לצופים רבים בהופעותיה מסביב לעולם להתאהב בסגנון הייחודי שלה המשלב השפעות דרום אמריקאיות, אפריקאיות ולטיניות בשירים המבוצעים בעברית, אנגלית וספרדית. הסקרנות הבלתי פוסקת שלה, והחופש שבו היא נעה בין הסגנונות המוסיקליים השונים, הביאו אותה ליצור סאונד אישי אקזוטי, רגיש ומתפרץ, בוגר ותשוקתי.
במופע מיוחד זה יחד עם ארבעה מטובי הנגנים בארץ - הם יבצעו את השירים המוכרים והאהובים של אנטוניו קרלוס ז'ובים, אבי הבוסה נובה ומגדולי המוסיקאים והמלחינים הברזילאים בפרשנות אישית שלהם עם הרבה אנרגיה ושמחת חיים. 

מתן קליין - חליל
מרסלו נמי (ברזיל) - גיטרה
גלעד אברו - בס
שי זלמן - תופים
טולה בן ארי - שירה

 

אנטוניו קרלוס זובים (Antônio Carlos Jobim ) יליד ריו שגדל באיפנמה הוא יותר מכל מלחין אחר היוצר בהא הידיעה של הבוסה נובה שכבשה את העולם בשנות השישים ובה שילוב מקסים של השפעות רבות: הסמבה האפרו ברזילאית הקצבית מחד, הבלדות הפורטוגזיות הנוגות מאידך וגם המוסיקה הקלסית של ברזיל (המלחין וילה לובוס) ואירופה (במיוחד דביסי) וכמובן הג'אז האמריקאי.   תחכומו ההרמוני של ז'ובים בא לידי ביטוי במיוחד באותן נעימות שבהן  המלודיה פשוטה עד כדי חדגוניות, כמו בסמבה לצליל אחד (Samba de uma nota só) הנשענת כל כולה על התפתחות הרמונית בצעדים קטנים ומדורגים.

רבים מלחניו של ז'ובים הפכו  לנכסי צאן ברזל של הג'אז . הנערה מאיפנמה הפך לשיר הברזילאי המושמע ביותר בכל הזמנים.

צפה בסרטון

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים