תמונת מופע: היהודים באים: הסיפורים והשירים

היהודים באים: הסיפורים והשירים

שבלול
יום ראשון, 2 יוני 2024 בשעה 20:30
משך: שעה ו-15 דקות
פתיחת דלתות בשעה 19:00
מחיר 90 ₪

פרטי האירוע

מופע של סיפורים ושירים במחווה לארבעה יהודים טובים : בוב דילן, פול סיימון, לאונרד כהן ולו ריד, ארבעה טרובדורים גאונים ששינו מקצה לקצה את אופן כתיבת השירים במאה העשרים והשפעתם העצומה על המוזיקה הפופולרית והתרבות ניכרת עד ימינו.

הארבעה פרצו לתודעה במהלך שנות השישים והפכו ליוצרים-זמרים שטשטשו את הפער שבין "שירה" לבין "שירים". הכתיבה שלהם פתחה צוהר לאפשרות לכתוב על נושאים שהיו בזמנו בגדר טאבו ולא מקובלים כמו זכויות השחורים, הומוסקסואליות, מאבק הנשים, יצרים ויצירה, רוחניות ותאווה. 

מופע מחווה זה רווי סיפורים מרגשים ושירים נפלאים על אהבה, תשוקה, געגוע, נדודים ונשים.
בין השירים במופע:  
Hallelujah, suzanne (לאונרד כהן) |  Graceland (פול סיימון) |  Perfect day (לו ריד) |  Lay Lady Lay ,One more cup of coffee (בוב דילן) ועוד...

בועז כהן, שדרן רדיו, פסנתרן ומרצה לתרבות יספר על העשור-שלא-יחזור, אירועים וגיבורים ואיך נוצרו השירים הנפלאים. איתו הרכב מצוין של זמרים/נגנים:

גל בילגוראי - שירה וקולות
ירון אמיתי - גיטרה ושירה
גיל פדידה - בס, כינור, גיטרה חשמלית
בועז כהן - פסנתר וסיפורים

 

 

בועז כהן שדרן בתחנת הרדיו 99FM, מוזיקאי יוצר שהלחין מוזיקה לסרטים, עיתונאי ששימש כעורך משנה של המוסף 7 לילות ויועץ אסטרטגי לאמנים ולחברות תקליטים.  שימש בין היתר כעורך-משנה של מגזין 7 לילות של ידיעות אחרונות, מנהל אמנותית של תיאטרון תמונע, מפיק ערבי שירה ומוזיקה ויןעץ אסטרטגי לאמנים ולחברות תקליטים.  כהן מפרסם מידי שבוע טור בעיתון "סופהשבוע" של מעריב והוא מרצה בינתחומי וחוקר תרבות.  ספרו האוטוביוגרפי "סיפורים קטנים, תקליטים גדולים" העוסק בילדות והתבגרות בישראל של שנות השבעים והשמונים יצא לאור באוגוסט 2014.

צפה בסרטון

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים