תמונת מופע: ג'יבריג'אז

ג'יבריג'אז

שבלול
שישי, 08 אוקטובר 2021 בשעה 20:30
משך 75 דקות
פתיחת דלתות בשעה 19:00
מחיר 100 ₪

פרטי האירוע

מופע פיוז'ן קסום וססגוני המשלב מוזיקת עולם אתנית וג'אז, רומנטיקה וקצב, ומבטא את כור ההיתוך הישראלי. עם הזמרת המוערכת קאיה והמתופף מוטי שוורץ, בהרכב חמישיה חדש. מפגש מרתק ומהנה של תרבויות וז'אנרים שונים: לדינו, יווני/בלקני, ברזילאי/לטיני וישראלי/כנעני. מופע המספר סיפור אישי מחד ואוניברסלי מאידך. 

קאיה, זמרת יוצרת, פיתחה סגנון שירה ייחודי בג'יבריש, שפת הלב. זכתה בציון לשבח הגבוה ביותר בקטגוריית מוסיקת עולם, בתחרות שירים בינ"ל בלוס-אנג'לס על השיר SPARIDA שנבחר מ- 4000 שירים מ-40 מדינות. ייצגה את ישראל בעולם מטעם משרד החוץ והתיירות בפסטיבלים ואירועים מיוחדים.

מוטי שוורץ, אמן כלי הקשה לא שיגרתי, שפיתח שיטת תיפוף ייחודית על התוף המדבר האפריקאי. ניגן עם גדולים כגון: מייק גרסון, מילצ'ו לויב, מייקל אוניל, מט מתיוס, פטר וורטהיימר.

הופעתם של קאיה ומוטי ולהקתם זכתה לשבחים ממפיקי פסטיבל הג'אז באילת  שתארו אותה כ"מרגיעה ולא קונבנציונלית בתוך המולת הג'אז...", "צלילים קסומים", "מוזיקה ש"סוחפת את הקהל".

יחד עם קאיה ומוטי מנגנים :

דימה שורין, מנהל מוזיקלי של המופע שהשביח אותו בעיבודיו הלא שגרתיים, אמן כלי נשיפה ומקלדת הידוע בסצנת הג'אז בארץ ובעולם

אורי ברכה, מלחין, מעבד ונגן סוגי גיטרות בעל צליל ייחודי, המבטא ביצירתו את ריבוי התרבויות והמסורות הקיימות בישראל ובמזרח התיכון;

אלון שטרן,יוצר, נגן גיטרה בס וקונטרבס רב תחומי, מוכר בסצנות הג'אז, מוסיקת עולם והמוסיקה הקלאסית;

https://youtu.be/odgt_zsPBNU

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים