פרטי האירוע

כבוד גדול לנו לארח בשבלול את אלון אולארצ'יק ותקצר היריעה מלהכיל את מלוא פועלו המוסיקלי, מימי להקת הנח"ל המיתולוגית דרך להקת כוורת האגדתית,  אלבומי הסולו והאוספים,  המוסיקה שכתב לתיאטרון, אינספור שיתופי הפעולה שלו עם מיטב המוסיקאים  בארץ ולהיטיו הגדולים כמו "היא הולכת בדרכים", "בא לשכונה בחור חדש","בחור אנלוגי בעולם דיגיטלי" , "כל הליל אני בגנך",  "בואי נגיד שאני שלך", "בואי נתחבק" ועוד. 

בנימוקי השופטים שהעניקו לו ב 2017 את פרס אקו"ם למפעל חיים נכתב שאולארצ'יק הוא : " ...אחד היוצרים המעניינים והמקוריים ביותר במוזיקה הישראלית. מלחין, מפיק מוזיקלי, בסיסט לירי המנגן גם בפסנתר ובגיטרה ומצליח לשלב בין ז'אנרים. נוכחותו של אולארצ'יק במוזיקה הישראלית נפרשת על פני 50 שנה ותרומתו להתפתחות הזמר העברי מכרעת. מגע ידו ומקוריותו ניכרים בעבודות הסולו שלו כמו גם באלבומים שהפיק לאחרים"

לאולארצ'יק רומן ארוך עם ג'אז – הוא בוגר בה"ס ברקלי מבוסטון, ניגן בלהקת הפלטינה המיתולוגית, ובין אלבומיו "אולארצ'יק ג'אז" שכלל גרסאות עבריות בתרגומו לשירי ג'אז ידועים, ו- "תה בשניים" ובו סטנדרטי ג'אז בתרגום ושירה של אולארצ'יק ובעיבודו והפקתו של אלי דג'יברי.

אלון אולארצ'יק – שירה, בס

אלעד אדר – פסנתר

דורון מזרחי – גיטרה

אמיר ברסלר - תופים

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים